Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou – pochromovaná ocel – 400mm hadice

Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-09... více informací »
Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou - pochromovaná ocel - 400mm hadice
Značka: Monolith
3 999 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-09...

Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-09 s extra dlouhou 400mm hadicí nabízí vysokou úroveň komfortu při mytí. Ať už v kuchyni nebo koupelně, v domácnostech nebo v restauracích či školách, kombinace flexibilní sprchy a vysokého ramínka usnadňuje práci a zajišťuje čisté výsledky.

praktický design – 400 mm dlouhá hadice nabízí velké pohodlí při mytí
flexibilita – univerzální díky kombinaci baterie a sprchy
hygiena – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch
dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování
jednoduchost – nekomplikovaná instalace díky přípojce G1/2″
Unikátní produkt Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou – pochromovaná ocel – 400mm hadice můžete nakoupit nyní tu na našich stránkách v kategorii zboží z druhé ruky. Nyní koupíte skvělé produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další zboží značky Monolith. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou - pochromovaná ocel - 400mm hadice od kvalitní společnosti Monolith máte možnost koupit aktuálně za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 999 Kč.