MIG MAG hořák – MIG36 – 5 m x 35 mm² – 340 A CO2 / 300 A směsný plyn

S vysoce jakostním hořákem MIG MAG máte vše pod kontrolou Připravte si svařovací drát do vhodné polohy pomocí hořáku MIG/MAG výrobce Stamos... více informací »
MIG MAG hořák - MIG36 - 5 m x 35 mm² - 340 A CO2 / 300 A směsný plyn
3 899 Kč
DO OBCHODU »
S vysoce jakostním hořákem MIG MAG máte vše pod kontrolou Připravte si svařovací drát do vhodné polohy pomocí hořáku MIG/MAG výrobce Stamos...

S vysoce jakostním hořákem MIG MAG máte vše pod kontrolou Připravte si svařovací drát do vhodné polohy pomocí hořáku MIG/MAG výrobce Stamos Germany! Kvalitních svarů dosáhnete jednoduchou a přesnou manipulací. Využijte vynikající výkonové hodnoty svařování MIG/MAG a optimální chlazení hořáku při dlouhém svařování.
přesný – kvalitně zpracovaný svařovací hořák MIG36 na svařování MIG/MAG
dlouhá výdrž – pracovní cyklus při maximálním výkonu 35 %
výkonný – optimálně použitelný na svařování do 340 A s CO2 a 300 A se směsným ochranným plynem
optimální – přívod plynu 10-20 l/min na svařování a na chlazení hořáku
flexibilní – 5m souprava hadic pro pohodlnou volnost pohybu
Tento neodolatelný produkt MIG MAG hořák – MIG36 – 5 m x 35 mm² – 340 A CO2 / 300 A směsný plyn lze získat bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé kategorii svařovací hořáky! Podívejte se na ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za výhodnou cenu. Přední výrobce Stamos Germany má v nabídce velmi kvalitní zboží. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Stamos Germany. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek MIG MAG hořák - MIG36 - 5 m x 35 mm² - 340 A CO2 / 300 A směsný plyn od značky s dlouholetou historií Stamos Germany můžete sehnat momentálně na našich stránkách za výhodné peníze. Teď v akci 3 899 Kč.