KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Míchačka na beton 63 l s motorem 220 W – Stavební stroje MSW

Tento unikátní kus Míchačka na beton 63 l s motorem 220 W - Stavební stroje MSW od značky s tradicí a dobrou pověstí MSW můžete pořídit nyní skutečně levně. K sehnání zrovna v akci za 6 099 Kč.
EAN: 4062859187581
Míchačka na beton 63 l s motorem 220 W - Stavební stroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
6 099

Pokud pravidelně provádíte drobné betonářské práce, jistě víte, jak zdlouhavé a časově náročné může být ruční míchání betonu. Naštěstí však existuje řešení: míchačka na beton od společnosti MSW s objemem 63 l a motorem o výkonu 220 W je ideálním společníkem pro menší stavební a kutilské projekty, jako je míchání betonu pro základy, chodníky nebo terasy. Díky rychlosti 27,5 ot/min a účinnému systému míchání můžete míchat beton nebo maltu pro základy, stěny nebo schody tak snadno jako nikdy předtím. V míchačce na maltu lze snadno míchat také sádru nebo omítku na stěny a stropy, připravovat potěr nebo lepidlo na dlaždice, míchat barvy nebo laky a také vyrábět krmiva nebo osiva. Bez ohledu na to, k čemu míchačku na cement používáte: Díky mimořádně velkému otvoru o průměru 260 mm lze míchačku naplnit stejně pohodlně jako odebrat hotový výrobek.
 Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je obsluha a přeprava míchačky na beton mimořádně snadná. Dvě kolečka také usnadňují sestavení a skladování zařízení. Míchačka na beton je vyrobena z práškově lakované oceli a díky své robustní konstrukci ji budete moci pro své projekty využívat po mnoho let.