KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} 960 donutů/h – Stroje na donuty Royal Catering

Diskontní produkt {{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} 960 donutů/h - Stroje na donuty Royal Catering od populárního výrobce Royal Catering máte možnost získat aktuálně extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 34 990 Kč.
EAN: 4062859015648
{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W {{marketing_shop_brand}} 960 donutů/h - Stroje na donuty Royal Catering
Ověřit dostupnost
34 990

Vlastníte restauraci, kavárnu, pekárnu, supermarket nebo obchod s donuty a chcete vyrábět chutné donuty ve větším množství? Pak je výrobník donutů {{model_name}} od společnosti Royal Catering pro vás přesně tou správnou volbou! Vysoce efektivní výroba s nízkou pracovní náročností. A libovolné množství chutných donutů během velice krátké doby! S výrobníkem donutů od společnosti Royal Catering vyrobíte během krátké doby velké množství výrobků. Zařízení zvládne vyrábět 4 donuty najednou a 960 kusů/h. Vyráběné pečivo má průměr přibližně 5–6 cm. Díky vysoké kapacitě {{dispenser_capacity_2074_temp}} l můžete tento výrobník donutů pracovat bez přerušení dlouhou dobu, aniž by se muselo doplňovat těsto.
 Výrobní proces probíhá zcela automaticky. Pokud je zařízení příliš horké, dojde k automatické identifikaci daného stavu a k ochlazení zařízení. Všechny části přicházející do přímého kontaktu s potravinami, jsou vyrobeny z ušlechtilé ocele té nejvyšší gastro kvality. Stroj na donuty tak vyrábí nejen vysoký počet kusů, ale zaručuje stále i velice kvalitní výsledky.
 Díky svému výkonu {{power_hp_1852}} W může tento výkonný výrobník donutů pracovat dlouhou dobu bez přerušení. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je tento stroj obzvláště odolný a snadno se udržuje.