KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W až {{maximum_load_t_2236}} kg masa {{marketing_shop_brand}} – Elektrické grily na kebab Royal Catering

Kvalitní a velmi žádaný produkt {{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W až {{maximum_load_t_2236}} kg masa {{marketing_shop_brand}} - Elektrické grily na kebab Royal Catering od dodavatele s dlouholetou historií Royal Catering pohodlně získáte v naší internetové nabídce levně. Momentálně v akci za 8 599 Kč.
EAN: 4062859196484
{{marketing_meta_keyword_1}} {{power_hp_1852}} W až {{maximum_load_t_2236}} kg masa {{marketing_shop_brand}} - Elektrické grily na kebab Royal Catering

S elektrickým grilem na kebab připravíte vždy křupavé a šťavnaté maso – ať už jehněčí, telecí, kuřecí kebab, šavarmu, gyros nebo tacos al pastor. Kompaktní gyros gril přesvědčí energeticky úsporným designem a snadno se ovládá. Vzhledem k tomu, že je zařízení napájeno z elektrické sítě 230 V a není nutný přístup k plynu, je toto zařízení obzvláště univerzální pro použití v občerstveních, bistrech nebo restauracích.
 Díky výkonnému topnému tělesu pracuje stroj na kebab s příkonem 2000 W a zaručuje tak obzvláště rychlý ohřev až na 130 °C. Intenzitu a dobu trvání ohřevu ovládáte pomocí ovládacího kolečka. Kromě toho můžete pohybem špízu nastavit sílu grilu, takže s grilem na kebab dosáhnete vždy perfektních výsledků. Špíz se otáčí maximální rychlostí{{speed_of_rotations_585_temp}} ot/min a zaručuje mimořádně rovnoměrné výsledky grilování. Na grilovací rožeň lze naložit až {{maximum_load_t_2236}} kg masa s o maximální výšce {{max_height_of_meat_433}} mm. Gril na kebab tak využijete pro menší množství, která příležitostně nabízíte. Přesto je gril velmi odolný i při delším provozu a vždy nabízí možnost krájet porce lahodného masa na kebab. Plášť je vyroben z hygienické a zdravotně nezávadné ušlechtilé oceli a odpovídá vysokým gastronomickým požadavkům. Materiál odolný vůči korozi propůjčuje grilu na kebab moderní design a umožňuje jeho rychlé a nekomplikované čištění. Díky tomu vás gril na kebab přesvědčí svou dlouhou životností a odolností.

Další zboží od výrobce Royal Catering