KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{number_of_sinks_492}} dřez {{marketing_shop_brand}} ušlechtilá ocel {{bowl_measurements_245}} mm – Dřezové skříňky Royal Catering

Tento velmi oblíbený výrobek {{marketing_meta_keyword_1}} {{number_of_sinks_492}} dřez {{marketing_shop_brand}} ušlechtilá ocel {{bowl_measurements_245}} mm - Dřezové skříňky Royal Catering od odblíbeného výrobce Royal Catering pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách levně. Výhodně za cenu 17 990 Kč.
EAN: 4062859021182
{{marketing_meta_keyword_1}} {{number_of_sinks_492}} dřez {{marketing_shop_brand}} ušlechtilá ocel {{bowl_measurements_245}} mm - Dřezové skříňky Royal Catering
Ověřit dostupnost
17 990

Dřezová skříň {{model_name}} značky Royal Catering je ideálním řešením pro velké kuchyně, restaurace nebo školy, nemocnice a laboratoře. Robustní spodní skříň je vyrobena kompletně z ušlechtilé oceli a přesvědčí vás svou promyšlenou konstrukcí.  Kompaktně navržená dřezová skříň má velký dřez, do kterého se bez obtíží vejdou i velké a objemné hrnce, pánve nebo grilovací rošty. Dřez o rozměrech {{bowl_measurements_245}} mm má odtok se sítovou vložkou. Kromě toho chrání praktická hrana o výšce {{height_of_upstand_268_temp}} dlaždice a stěny před stříkající vodou.
 Dřezová skříň je vybavena praktickými posuvnými dveřmi a lze ji proto úsporně použít dokonce i ve stísněných prostorech. Všechny uložené potřeby v ní zůstávají hygienicky čisté a díky dvířkům s hladkým chodem jsou vždy snadno přístupné. 

minor-latin;mso-ansi-language:DE;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:

AR-SA“>Dřezová skříň je kompletně vyrobena z odolné ušlechtilé oceli. Materiál je mimořádně robustní a svým nadčasovým designem se hodí do každé kuchyně. Kromě toho se nábytek z ušlechtilé oceli rychle a snadno čistí. Přitom získáte výhodu dlouho odolného kovu, který si nejen trvale zachovává svůj původní lesk, ale kromě toho je také vysoce odolný proti korozi.
 Díky výškově nastavitelným nohám o {{feet_adjustment_631_temp}} mm lze dřez se spodní skříňkou optimálně přizpůsobit individuálním potřebám. Ani nerovné podlahy nepředstavují problém pro stabilitu dřezové skříně. Díky přiloženému návodu snadno zvládnete montáž i instalaci skříně. Dřezová skříň {{model_name}} značky Royal Catering přestavuje elegantní řešení pro vaši individuální kuchyň. Upozornění: Armatura není součástí dodávky.

Další zboží od výrobce Royal Catering