KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} kulatý- {{power_hp_1852}} W – Vaflovače Royal Catering

Velmi žádaný kousek {{marketing_meta_keyword_1}} kulatý- {{power_hp_1852}} W - Vaflovače Royal Catering od spolehlivého výrobce Royal Catering snadno naleznete na našich stránkách teď skutečně levně! Aktuálně výhodně za 5 649 Kč.
EAN: 4062859011367
{{marketing_meta_keyword_1}} kulatý- {{power_hp_1852}} W - Vaflovače Royal Catering

Čerstvé a křupavé vafle rychle a snadno! Pomocí dvojitého vaflovače RC-WMD01 značky Royal Catering vnesete vůni čerstvě upečených vaflí přímo do vaší kavárny nebo restaurace a zcela okouzlíte své hosty čerstvými a dozlatova propečenými vaflemi. Ať jste pro sladkou variantu s čokoládou a ovocem nebo pro slanou s čerstvými bylinkami a šunkou – tento vaflovač umožňuje podávat během chvíle lahodné vafle o velikosti 185 mm v pestrých variantách. Vše, co potřebujete pro každodenní potřeby pro trh a nejen to, naleznete u výrobce Royal Catering! Plášť vaflovače je vyroben z robustní a odolné ušlechtilé oceli a je vybaven dvěma horními a dvěma dolními pečícími deskami z hliníku. Pečící desky jsou elektricky zahřívány výkonem 2 600 W a umožňují v tomto vaflovacím automatu efektivní přípravu dvou kulatých nebo osmi 19 mm silných vaflí najednou. Pečící desky umožňují snadné vyjmutí vaflí. Jejich struktura vykouzlí na pečivo typický vzor belgických vaflí. Integrovaná ochrana proti přetečení těsta na deskách zamezuje znečištění stroje na vafle přebytečným těstem a ulehčuje jeho následné čištění. Požadovanou teplotu můžete odděleně nastavit pomocí automatického termostatu, o vše ostatní se postará integrovaná automatika. Podle požadovaného stupně zhnědnutí lze zvolit teplotu 50 – 300 °C. Dobu pečení můžete pomocí funkce časovače nastavit mezi 1 a 5 min. Budete tak mít vždy optimální kontrolu nad přípravou svých vaflí.
 Tepelně izolované rukojeti přitom zaručují bezpečnou obsluhu tohoto profesionálního vaflovače. Vespodu se nachází gumové nožičky, které vaflovači zaručují stabilitu na téměř jakémkoli povrchu a zároveň chrání povrchy před poškrábáním. Vyberte si vaflovač na dvojitý vaflovač značky Royal Catering a okouzlete své hosty křupavými kulinářskými variacemi!