KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} {{capacity_86_temp}} L s chladicím systémem nerezová ocel / plast {{marketing_shop_brand}} – Dávkovače na nápoje Royal Catering

Tento kvalitní a levný produkt {{marketing_meta_keyword_1}} {{capacity_86_temp}} L s chladicím systémem nerezová ocel / plast {{marketing_shop_brand}} - Dávkovače na nápoje Royal Catering od předního výrobce Royal Catering najdete zde teď právě za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 099 Kč.
EAN: 4062859164964
{{marketing_meta_keyword_1}} {{capacity_86_temp}} L s chladicím systémem nerezová ocel / plast {{marketing_shop_brand}} - Dávkovače na nápoje Royal Catering

Nabízíte svým zákazníkům formou samoobsluhy chlazené nápoje jako jsou voda, ledový čaj, mléko nebo ovocné džusy? Pak je vysoce kvalitní automat na šťávu od {{marketing_shop_brand}} nutností! Je ideální pro snídaňové bufety v hotelu, restauraci nebo pro vaši příští zahradní oslavu. Snadno a efektivně ochladíte a prezentujete až {{capacity_86_temp}} l obsahu. Díky průsvitnému plastu vaši hosté přesně uvidí, jaké občerstvení si čepují. Jako hostitel nebo hostitelka můžete snadno sledovat stav naplnění. Doplňování je velmi snadné a bez toho, aby něco kapalo nebo stříkalo vedle: sejměte víko a naplňte dávkovač limonády velkým otvorem. Díky hladkému chodu kohoutku si mohou z dávkovače nápojů bez námahy naplnit džus nebo ledový čaj i děti. Maximální výška nádob na pití, které se vejdou pod kohoutek, je {{max_possible_height_of_used_glasses_212}} mm. Dávkovač šťávy má uprostřed nádoby trubku z nerezové oceli. Je naplněna kostkami ledu a zajišťuje rovnoměrné chlazení nápojů. Tento systém zabraňuje tomu, aby se šťávy a čaje zředily tajícím ledem.
 Dávkovač nápojů je vyroben z odolných materialů bez chuti. materialy jsou navíc odolné vůči poškrábání. Chcete-li nádobu vyčistit, jednoduše ji ze stanice vyjměte.

Podobné zboží z kategorie Dávkovače nápojů
Další zboží od výrobce Royal Catering