KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

{{marketing_meta_keyword_1}} 2 kanály typ K / J / E / T 99 míst v paměti – Měřiče životního prostředí Steinberg Systems

Zlevněný produkt {{marketing_meta_keyword_1}} 2 kanály typ K / J / E / T 99 míst v paměti - Měřiče životního prostředí Steinberg Systems od této skvělé značky Steinberg Systems seženete u nás teď téměř zdarma. Aktuálně v akci za 689 Kč.
EAN: 4062859017260
{{marketing_meta_keyword_1}} 2 kanály typ K / J / E / T 99 míst v paměti - Měřiče životního prostředí Steinberg Systems

Termočlánkový digitální teploměr se vyznačuje přesným kontaktním měřením kapalin, par nebo povrchů. Díky tomu nachází univerzální použití, ať už se jedná o vysokoteplotní rozsah ocelových pecí nebo při měření nízkých teplot zkapalněného plynu, jako je vodík. Součástí dodávky jsou dva termočlánky typu K, které lze použít nezávisle na sobě prostřednictvím dvou kanálů.
 Všechny zaznamenané výsledky měření pro oba kanály se zobrazují jasně a velmi rychle na přehledném LCD displeji. Prostřednictvím přehledného ovládacího panelu můžete přímo zvolit jednotky měření ° C nebo ° F a zvolit funkce min, max a AVG pro vaše měření. Kromě toho máte k dispozici míst v paměti pro uložení vašich výsledků měření, které můžete pohodlně vyvolat.
 Kontaktní teploměr s termočlánkem lze použít pro měření typu K/J/E/T a vyznačuje se širokým rozsahem měření od -200 ° C do 1 370 ° C i velmi vysokou přesností měření. Ta se zobrazuje až do 1 000 ° C s rozlišením 0,1 ° C a nad tuto teplotu s přesností 1 ° C. Můžete tak měřit nejen velmi nízké a velmi horké teploty kapalin nebo předmětů, ale také získáte extrémně přesné výsledky měření, které jsou zásadní pro mnoho oblastí použití v průmyslu nebo v laboratoři.
 Praktické měřicí zařízení je napájeno 9 V baterií, která je již součástí dodávky. Baterie se vyznačuje přesvědčivou provozní dobu nejméně 30 hodin. Automatické vypnutí přitom zajišťuje efektivní práci. Ať už při výrobě potravin, v chemických závodech nebo v průmyslových laboratořích, s digitálním teploměrem s termočlánkem typu K získáte přesné výsledky měření i za extrémních podmínek.

Podobné zboží z kategorie Měřicí technika
Další zboží od výrobce Steinberg Systems