Manévrovací pomůcka pro motorky – 360 kg – 134 x 70 x 12 cm

Snadné a jednoduché parkování - s manévrovací pomůckou pro motorky s 5 otočnými kolečky S manévrovací pomůckou pro motorky výrobce MSW zajedete... více informací »
Manévrovací pomůcka pro motorky - 360 kg - 134 x 70 x 12 cm
Značka: MSW
3 799 Kč
DO OBCHODU »
Snadné a jednoduché parkování - s manévrovací pomůckou pro motorky s 5 otočnými kolečky S manévrovací pomůckou pro motorky výrobce MSW zajedete...

Snadné a jednoduché parkování – s manévrovací pomůckou pro motorky s 5 otočnými kolečky S manévrovací pomůckou pro motorky výrobce MSW zajedete vašim vozidlem na libovolné místo. Tato manévrovací pomůcka je určena téměř pro všechny motorky a skútry s bočním stojanem. Díky 5 otočným kolečkům se parkovaná motorka rychle a jednoduše umístí i do nejmenšího rohu.
zatížitelnost – maximální nosnost až 360 kg
robustní – manévrovací pomůcka z trvanlivé ocele
bezpečné ustavení – profilovaný hliníkový plech umožňuje pevné ustavení pneumatik
flexibilní – vhodné téměř pro všechny motorky a skútry s bočním stojanem
lehký chod – 5 otočných koleček umožňuje snadný pohyb do všech směrůTento designový kus Manévrovací pomůcka pro motorky – 360 kg – 134 x 70 x 12 je k získání jednoduše na našich stránkách v kategorii hevery! Máme pro vás podobné zboží z naší kategorie jednoduše online.

Tento kvalitní a levný produkt Manévrovací pomůcka pro motorky - 360 kg - 134 x 70 x 12 cm od našeho výrobce MSW snadno můžete pořídit na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní můžete mít za 3 799 Kč.