KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Lupa s osvětlením 5 / 10násobné zvětšení modrá – Lupy s osvětlením Stamos Soldering

Tento levný výrobek Lupa s osvětlením 5 / 10násobné zvětšení modrá - Lupy s osvětlením Stamos Soldering od výrobce se skvělou pověstí Stamos Soldering máte možnost pořídit tady nyní opravdu levně. Právě lze objednat jen za 749 Kč.
EAN: 4250928641649
Lupa s osvětlením 5 / 10násobné zvětšení modrá - Lupy s osvětlením Stamos Soldering

Zvětšovací lupa s osvělením S-LP-2B značky Stamos Soldering je perfektní pomůckou pro filigránové pájení a mechanické práce. Díky kombinaci světelného zdroje a lupy zaručuje optimální podmínky pro veškerou jemnou práci. Díky tomu je lupa ideálním rozšířením pro řemeslníky, mechaniky a domácí kutily. Dvojitá čočka umožňuje 5 nebo 10 násobné zvětšení, takže je ideální na velmi přesné práce. Pájení malých platin, nebo sestavování jemných mechanických částí může být díky zvětšovací lampě od společnosti Stamos Soldering provedeno bez problémů. Kruhově umístěné světelné diody s intenzitou 8 000 lx a teplotou do 7 000 K poskytují přesvědčivé, barevně stálé světlo, které je příjemné pro oči a rovnoměrně osvětluje pracovní plochu. LED žárovky jsou zároveň mimořádně energeticky úsporné a spadají do energetické třídy A++.
 Lupa s osvětlením s LED podsvícením je vyrobena z pevného plastu a je připravena k okamžitému použití jako stolní lampa. Zařízení se vyznačuje flexibilním krkem, který je snadno nastavitelný ve výšce i sklonu. Praktický kryt lupy navíc chrání objektiv před znečištěním a poškozením.

Podobné zboží z kategorie Pájecí technika
Další zboží od výrobce Stamos Soldering