Liss Pivní bombičky – 10 ks

Vykouzlete dokonalou pěnu pomocí pivních bombiček Na lahodné a dokonale vychlazené pivo patří pořádná pěna. S pivními bombičkami značky Liss a... více informací »
Liss Pivní bombičky - 10 ks
Značka: Liss
429 Kč
DO OBCHODU »
Vykouzlete dokonalou pěnu pomocí pivních bombiček Na lahodné a dokonale vychlazené pivo patří pořádná pěna. S pivními bombičkami značky Liss a...

Vykouzlete dokonalou pěnu pomocí pivních bombiček Na lahodné a dokonale vychlazené pivo patří pořádná pěna. S pivními bombičkami značky Liss a výčepním zařízením na pivo značky Royal Catering vykouzlíte nadýchanou pěnu v mžiku sekundy! Pěna se bez problémů udrží na pivu a dodá studenému nápoji lákavý vzhled a příjemně perlivou chuť.
nadýchaná textura – nabízí úhlednou pivní pěnu pro fajnšmekry
velké množství – balení s 10 kusy po 16 g pro dlouhotrvající potěšení z piva
bezpečnost – dokonalý požitek z piva s CO2 bez vedlejších účinků
kompatibilita – pro výčepní zařízení na pivo značky Royal Catering a srovnatelné modely
stabilita – ocelová kapsle vydrží vysoké zatížení Levný výrobek jde sehnat taky u nás v populární rubrice výčepní zařízení. Pořiďte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Tato značka Liss má v nabídce špičkový sortiment.

Zcela unikátní výrobek Liss Pivní bombičky - 10 ks od oblíbené značky Liss pohodlně nakoupíte právě nyní za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 429 Kč.
Podobné zboží z kategorie Výčepní zařízení