Leštička – 800 wattů – 6 stupňů

Leštička MSW-PM 800 od společnosti MSW se skvěle hodí na péči o laky automobilů a lodí, ale také na zpracování, voskování a nalakování dřeva,... více informací »
Leštička - 800 wattů - 6 stupňů
Značka: MSW
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Leštička MSW-PM 800 od společnosti MSW se skvěle hodí na péči o laky automobilů a lodí, ale také na zpracování, voskování a nalakování dřeva,...

Leštička MSW-PM 800 od společnosti MSW se skvěle hodí na péči o laky automobilů a lodí, ale také na zpracování, voskování a nalakování dřeva, kovu, přírodního kamene a umělé hmoty. Leštící stroj je díky své rotační způsob fungování vhodný zejména pro zkušené uživatele. I začátečníci mohou s MSW-PM 800 s trochou tréninku dosáhnout optimálních výsledků. Otočný kotouč lešticího stroje rotuje v krouživých pohybech okolo centrálního vřetena. Tímto způsobem se dá zpracovat každý materiál a poškrábané plochy září jako nové.
Pro údržbu a zpracování laků a povrchů
Odstraňuje silné a hluboké škrábance
Poskytuje zářivý lesk
Vhodné pro zkušené uživatele a začátečníky
Výkon 800 W
6 rychlostních stupňů
700-3000 ot. / min
Blokování zapnutí pro bezpečnou práci
Rozsah balení: Leštička MSW PSM 800, lešticí kotouč, kabel s EU zástrčkou, 1 šroubovací klíč, 1 tyčová rukojeť, 1 žehličková rukojeť

Tento velmi žádaný produkt Leštička - 800 wattů - 6 stupňů od společnosti MSW získáte aktuálně na webu za příznivou cenu. Výhodně za 2 199 Kč.