KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Lávový gril zemní plyn {{power_hp_1852}} W {{dimensions_of_grill_plate_641_temp}} cm {{temperature_range_1902}} °C – Lávové grily Royal Catering

Kvalitní a žádaný kousek Lávový gril zemní plyn {{power_hp_1852}} W {{dimensions_of_grill_plate_641_temp}} cm {{temperature_range_1902}} °C - Lávové grily Royal Catering od skvělé značky Royal Catering můžete najít v naší aktuální nabídce pořád výhodně. Ceny již od 13 990 Kč.
EAN: 4062859008862
Lávový gril zemní plyn {{power_hp_1852}} W {{dimensions_of_grill_plate_641_temp}} cm {{temperature_range_1902}} °C - Lávové grily Royal Catering
Ověřit dostupnost
13 990

Odborníci na grilování, prosíme o pozornost: Lávový gril od společnosti Royal Catering vám umožní připravovat snové klobásy, slaninu, hamburgery, zeleninu a toasty! Robustní model s litinovou grilovací deskou je ideální pro oblast gastronomie, ať už jde o hotely, jídelny, stánky s občerstvením, bistra, bary, restaurace nebo cateringové akce všeho druhu. Díky robustním materiálům je gril s lávovým kamenem, který poháníte plynem, ideálním kuchyňským pomocníkem při vaření pod širým nebem.
 Plynový gril s lávovými kameny pro zvláštní příležitosti: Na grilovací ploše o průměru {{dimensions_of_grill_plate_641_temp}} cm můžete rychle připravit spoustu sendvičů, hamburgerů, francouzských toastů, tortill a dalších chutných pochoutek. Grilovací deska je drážkovaná, velmi dobře udržuje teplo a zabraňuje přilnutí pokrmu k roštu.
 Ke grilu dostanete celých 3,3 kg lávových kamenů. Ty lze účinně zahřát pomocí 1 výkonného hořáku na zemní plyn. Díky vrstvě lávového kamene nevzniká otevřený plamen, ale rovnoměrná ohřevná plocha s optimálním a rovnoměrným rozložením tepla. Lávové kameny navíc dodávají jídlu nezaměnitelné aroma. S grilem můžete dosáhnout teploty {{temperature_range_1902}}. °C. Lávové kameny absorbují teplo a akumulují ho, takže se jídlo připravuje plynule a šetrně. Dokonale propečené hamburgery jsou na tomto grilu s lávovými kameny hračkou, protože přebytečný tuk stéká z grilovací desky do odkapávací misky. Tu lze snadno vyjmout a vyčistit. Stejně rychle lze vyčistit také robustní rám z ušlechtilé oceli a ocelový rošt.