KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Laboratorní zdroj 4 kanály 0 60 V 0 3 A 720 W – Laboratorní zdroje napájení Stamos Soldering

Tento výjimečný kousek Laboratorní zdroj 4 kanály 0 60 V 0 3 A 720 W - Laboratorní zdroje napájení Stamos Soldering s pečetí kvality od značky Stamos Soldering máte možnost najít na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Akční ceny již od 15 990 Kč.
EAN: 4062859021052
Laboratorní zdroj 4 kanály 0 60 V 0 3 A 720 W - Laboratorní zdroje napájení Stamos Soldering

Laboratorní zdroj S-LS-88 výrobce Stamos Soldering je specializován pro napájení externích přístrojů stejnosměrným proudem, přičemž intenzitu proudu lze individuálně nastavit a naprogramovat. Přístroj byl navržen především pro použití v průmyslu, laboratořích, v odvětví telekomunikací, pro dílny s elektronickými přístroji, stejně jako pro výrobní zařízení, a najde proto v těchto oblastech profesionální využití.
 Díky velkému LCD displeji lze nastavené hodnoty výstupního napětí a intenzity proudu všech 4 kanálů kdykoli pohodlně odečítat. Číslice displeje jsou dobře čitelné i za nepříznivých světelných podmínek. Kromě toho lze hodnoty zobrazovat jako oscilogram a optimálně je vzájemně porovnávat.  Tento uživatelsky přívětivý laboratorní zdroj lze velmi snadno a pohodlně pomocí ovládat otočných regulátorů. Ovládací panel dovoluje přesné nastavení hodnot a zaručuje exaktní možnost nastavení požadované intenzity proudu od 0 do 60 V DC a 0 až 3 A pro všechny čtyři kanály. Během nastavování můžete příslušné hodnoty kontrolovat na velkém LCD displeji a snadno je upravit individuálním potřebám. Kromě toho lze naprogramovat až 100 nastavení a vyvolat je stisknutím jediného tlačítka. Stejně jednoduchý je přechod od naprogramovaných hodnot k ručnímu nastavení.
 Každý ze čtyř kanálů lze nastavit samostatně a napájí jeden ze čtyř proudových výstupů zvolenými hodnotami proudu. Přitom vás napájecí laboratorní zdroj přesvědčí vysokým rozlišením a přesnými výsledky měření. Pro snazší porovnání hodnot lze zvolit funkci oscilogramu. Prostřednictvím USB přípojky lze data exportovat a importovat ve formátu tabulky Excel.
  Koupí toho laboratorního napájecího zdroje získáte přístroj, který splňuje nejvyšší bezpečnostní normy: Přístroj má ochranu proti přepětí (OVP), nadproudovou ochranu (OCP) a speciální ochranu proti přehřátí (OTP), která při překročení maximální povolené teploty automaticky aktivuje vestavěný ventilátor. Tato preventivní opatření zaručují bezpečný provoz laboratorního napájecího zdroje, a to dokonce i při intenzivním a dlouhodobém používání.

Podobné zboží z kategorie Potřeby pro laboratoř