Kontaktní gril s trojitým kartáčem – sada – vroubkovaný – 1 800 W

Kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní kontaktní gril RCCG-1800G značky Royal Catering je... více informací »
Kontaktní gril s trojitým kartáčem - sada - vroubkovaný - 1 800 W
4 599 Kč
DO OBCHODU »
Kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní kontaktní gril RCCG-1800G značky Royal Catering je...

Kontaktní gril s kartáčem – silná dvojice, která se postará o maximální čistotu! Kvalitní kontaktní gril RCCG-1800G značky Royal Catering je profesionální zařízení pro restaurace, rychlé občerstvení, kavárny, cateringové služby, ale také pro domácnost. Gril je neuvěřitelně flexibilní a je ideální pro přípravu masa, ryb, zeleniny, sendvičů nebo panini.
silný výkon – topné těleso s 1 800 W a 50 až 300 °C pro rychlé a optimální výsledky
efektivita – oboustranné grilování díky horní desce
všestranné použití – s vroubkovaným povrchem lze připravit širokou škálu specialit
snadná údržba – snadno se čistí díky materiálům, jako je ušlechtilá ocel a smaltovaná litina, jakož i misce na odkapávání tuku
bezpečnost – rukojeť kartáče o délce 26,5 cm chrání před popálením
čistota – spirály se štětinami z ušlechtilé oceli o délce 9 cm pro efektivní čištění Akční produkt Kontaktní gril s trojitým kartáčem – sada – vroubkovaný – 1 800 W můžete koupit jednoduše tady u nás v rubrice gastro grily! Vyberte si podobné výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu!

Tento žádaný kousek Kontaktní gril s trojitým kartáčem - sada - vroubkovaný - 1 800 W od značky s tradicí a dobrou pověstí Royal Catering jde pořídit v naší online nabídce téměř zdarma! Momentálně v akci za 4 599 Kč.