KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Kloubová hřídel s vyrovnáním délky 62–72 cm 1 3/8″ / 6 zubů – Kardanové hřídele Wiesenfield

Oblíbený produkt Kloubová hřídel s vyrovnáním délky 62–72 cm 1 3/8" / 6 zubů - Kardanové hřídele Wiesenfield od značky s tradicí a dobrou pověstí Wiesenfield jde pořídit v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Aktuálně za super cenu 3 199 Kč.
EAN: 4062859165558
Kloubová hřídel s vyrovnáním délky 62–72 cm 1 3/8" / 6 zubů - Kardanové hřídele Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
3 199

Pomocí ohebného kardanového hřídele od společnosti Wiesenfield můžete k užitkovému vozidlu rychle a bezpečně připojit rozmetadla hnojiv, polní postřikovače, pásové nebo kotoučové pily, lesnické navijáky, štípače kmenů a podobné lesnické a zemědělské stroje. Všechny důležité prvky robustního kloubového hřídele jsou vyrobeny z oceli, takže vydrží i ty největší nástrahy a zaručují bezproblémový provoz.  PTO velikosti 6 nabízí flexibilní délku v rozsahu 62–72 cm. Má standardizované připojení trojúhelníkového profilu 1 3/8″ se 6 zuby na straně pohonu i jednotky. Díky tomu je hnací hřídel vhodný pro mnoho běžných zařízení a vozidel. Široký rozsah použití zaručuje také maximální krouticí moment 780. Nm, který je ideální pro nižší až střední výkony zemědělských a lesnických nástrojů.

 Kromě toho je díky odolné konstrukci, preciznímu zpracování a vybraným materialům zajištěn bezproblémový provoz. Optimalizujte rozsah použití vaší lesnické a zemědělské techniky pomocí kardanového hřídele z průmyslových potřeb Wiesenfield!

Další zboží od výrobce Wiesenfield