Klarstein Vigor Air, horkovzdušná fritéza, 1800 W, 30 litrů, 18 programů, horní a dolní ohřev

Velký prostor pro přípravu chutných rozmanitých pokrmů: S horkovzdušnou fritézou Vigor Air od společnosti Klarstein můžete připravit nespočet... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
8 099 Kč
DO OBCHODU »
Velký prostor pro přípravu chutných rozmanitých pokrmů: S horkovzdušnou fritézou Vigor Air od společnosti Klarstein můžete připravit nespočet...

Velký prostor pro přípravu chutných rozmanitých pokrmů: S horkovzdušnou fritézou Vigor Air od společnosti Klarstein můžete připravit nespočet jídel pro vás i vaši rodinu. Smažení, opékání, grilování nebo opékání – všechny tyto funkce nejsou pro Vigor Air žádným problémem díky dvěma topným tělesům (horní a spodní ohřev). Díky 18 přednastaveným programům a přehlednému dotykovému panelu si můžete snadno a pohodlně vychutnat širokou škálu chutných pokrmů. Tento pěkný spotřebič s objemem 30 litrů je velmi prostorný a vhodný zejména pro rodiny nebo velké domácnosti. Speciální funkce, jako je duální vaření a rozsáhlá sada příslušenství, splní každé přání. Více než jen horký vzduch: Klarstein Vigor Air horkovzdušná fritéza přesvědčí silným výkonem, velkým prostorem a mnoha programy. Akční výrobek lze koupit ještě na našich stránkách v populární kategorii volně stojící trouby na pečení! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka Klarstein dlouhodobě dodává skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami.

Tento velmi žádaný produkt Klarstein Vigor Air, horkovzdušná fritéza, 1800 W, 30 litrů, 18 programů, horní a dolní ohřev od značky se zárukou kvality Klarstein pohodlně pořídíte v aktuální nabídce téměř zdarma. Nyní za akční cenu 8 099 Kč.
Podobné zboží z kategorie Volně stojící trouby na pečení