Klarstein Victoria Domino, plynová varná deska, 2 hořáky, hořáky Sabaf, sklokeramická deska, retro design

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
4 999 Kč
DO OBCHODU »
Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým...

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým výkonem 3 kW a 1 kW. Hořáky rovnoměrně rozvádějí teplo do středu i po okrajích nádobí, takže se vše dokonale propeče. Ovládání je naprosto intuitivní díky srozumitelným symbolům na velkých knoflících v retro designu a přívod tepla můžete regulovat přímo během vaření. Plamen zapálíte pomocí SnapJetIgnition, takže není potřeba žádný další oheň. Odnímatelný litinový rošt je dobře upevněn nad plameny a je odolný proti převrhnutí. Varná deska má tvrzenou sklokeramiku, která nejen dobře vypadá a snadno se udržuje, ale také se velmi snadno čistí.
Tento zlevněný kus lze nakoupit bezstarostně na našem webu v rubrice plynové varné desky. Nyní pořídíte parádní kousky z této známé sekce v bezva akci! To není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Klarstein pro své zákazníky dodává top výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento exkluzivní výrobek Klarstein Victoria Domino, plynová varná deska, 2 hořáky, hořáky Sabaf, sklokeramická deska, retro design od známé společnosti Klarstein jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za příznivou cenu. Nabídka od 4 999 Kč.