Klarstein Victoria 5, plynová varná deska, 5 hořáků, hořáky Sabaf, sklokeramický povrch, retro vzhled

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
12 599 Kč
DO OBCHODU »
Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým...

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým výkonem 3,6 kW, 3 kW a 1 kW, a dva po 1,75 kW Díky různým velikostem hořáků je varná deska Victoria 5 vhodná pro přípravu všech druhů pokrmů – hořáky rovnoměrně rozvádějí teplo do středu i po okrajích nádobí, takže můžete vše dokonale připravit. Ovládání je naprosto intuitivní díky srozumitelným symbolům na velkých knoflících v retro designu a přívod tepla můžete regulovat přímo během vaření. Plamen zapálíte pomocí SnapJetIgnition, takže není potřeba žádný další oheň. Tři odnímatelné rošty z masivní litiny dokonale přiléhají k plamenům a vůbec se nepřevracejí. Varná deska má tvrzenou sklokeramiku, která nejen dobře vypadá a snadno se udržuje, ale také se velmi snadno čistí.
Nejprodávanější produkt Klarstein Victoria 5, plynová varná deska, 5 hořáků, hořáky Sabaf, sklokeramický povrch, retro jde koupit ještě tady na našem webu v sekci plynové varné desky! Nyní pořídíte zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu.

Tento výjimečný produkt Klarstein Victoria 5, plynová varná deska, 5 hořáků, hořáky Sabaf, sklokeramický povrch, retro vzhled od populární značky Klarstein máte možnost koupit momentálně v naši nabídce v akci. Nabídka od 12 599 Kč.