Klarstein Stigby 2 v 1, chlebník s deskou na krájení, plech, bambus

Uchovejte své pečivo čerstvé a chutné: do prostorného chlebníku Klarstein Stigby o objemu 8,5 litru se vejde bez problémů 6 housek nebo celý... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
999 Kč
DO OBCHODU »
Uchovejte své pečivo čerstvé a chutné: do prostorného chlebníku Klarstein Stigby o objemu 8,5 litru se vejde bez problémů 6 housek nebo celý...

Uchovejte své pečivo čerstvé a chutné: do prostorného chlebníku Klarstein Stigby o objemu 8,5 litru se vejde bez problémů 6 housek nebo celý bochník chleba. Ve stylové retro kovové dóze na chléb se samozřejmě dobře cítí i sušenky, koláče, preclíky nebo croissanty. Těsně uzavřené bambusové víčko chrání vaše dobroty před vysušením, a přesto umožňuje cirkulaci dostatečného množství vzduchu. Zlatý hřeb: víko můžete perfektně využít jako desku na krájení nebo servírování. Šikovný, šetří místo a je skutečným středem pozornosti na vašem jídelním stole.Tento levný výrobek můžete pořídit jednoduše tu na našem webu ve známé sekci chlebníky. Máme pro vás další výrobky z této kategorie snadno online!

Nejprodávanější kus Klarstein Stigby 2 v 1, chlebník s deskou na krájení, plech, bambus od skvělého a známého výrobce Klarstein lze koupit momentálně v naši nabídce opravdu levně! Ceny od 999 Kč.