Klarstein Skyscraper Ice Smart, 4 v 1, ochlazovač vzduchu a ventilátor, WiFi, 210 m³/h, dálkové ovládání

Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
6 299 Kč
DO OBCHODU »
Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4...

Čtyři způsoby osvěžení ve stylové ventilační věži: Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 in 1 Air Cooler vám poskytne chladivý vánek s účinností 4 v 1 jako ventilátor, ochlazovač vzduchu, čistička vzduchu a zvlhčovač. Mimořádně chytrý Skyscraper Ice Smart můžete zaregistrovat v domácí síti WiFi a poté jej pohodlně ovládat odkudkoli prostřednictvím aplikace Klarstein. Ventilátor Klarstein Skyscraper Ice Smart s vysokým průtokem vzduchu 210 m³/h uvádí do pohybu pomalý letní vzduch a vytváří příjemný vánek se třemi různými rychlostmi. V kombinaci s funkcí ochlazovače vzduchu je proud vzduchu příjemně ochlazován odpařováním vody a poskytuje osvěžení s přesností na stupeň. Díky tomu je Klarstein Skyscraper Ice Smart vítaným pomocníkem nejen v létě: jako zvlhčovač vzduchu bojuje v zimě proti suchému ohřátému vzduchu. Vertikální a horizontální oscilace zajišťuje distribuci vzduchu v místnosti. Integrovaný ionizátor účinně odstraňuje ze vzduchu prachové částice a pachy. Výkonný a všestranný: Klarstein Skyscraper Ice Smart ochlazovač vzduchu je osvěžující odpovědí na všechny horké dny v roce.Tento nejprodávanější produkt Klarstein Skyscraper Ice Smart, 4 v 1, ochlazovač vzduchu a ventilátor, naleznete pohodlně tady na našich stránkách umístěný v sekci ochlazovače vzduchu! Vyberte si unikátní výrobky z naší sekce za super cenu! Známý výrobce Klarstein vám může nabídnout kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další produkty značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Klarstein Skyscraper Ice Smart, 4 v 1, ochlazovač vzduchu a ventilátor, WiFi, 210 m³/h, dálkové ovládání od našeho předního výrobce Klarstein snadno získáte tady nyní ve slevě. Akční cena již od 6 299 Kč.