Klarstein Skyscraper 3G, 50 W, věžový ventilátor s dotykovým ovládáním, dálkový ovladač

Věžový ventilátor Skyscraper 3G od společnosti Klarstein zaujme vizuálně i výkonem a rozproudí vzduch ve vašich místnostech.... více informací »
Klarstein Skyscraper 3G
Značka: Klarstein
3 799 Kč
DO OBCHODU »
Věžový ventilátor Skyscraper 3G od společnosti Klarstein zaujme vizuálně i výkonem a rozproudí vzduch ve vašich místnostech....

Věžový ventilátor Skyscraper 3G od společnosti Klarstein zaujme vizuálně i výkonem a rozproudí vzduch ve vašich místnostech. Štíhlý kryt s chladným vzhledem mrakodrapu už jen svým tvarem podpoří vaši touhu po chladném, svěžím vzduchu nebo jemném vánku. Sloupový ventilátor měří v nejsilnějším místě pouze 24 cm, a proto se vejde i do malých rohů a zákoutí. Sloupový ventilátor k vám přivádí čerstvý vzduch ve třech rychlostech (vysoká, střední, pomalá), aby vás ochladil. Přepínatelná oscilace otáčí sloupovou část ventilátoru Klarstein Skyscraper v úhlu 90° zleva doprava a zpět. Svěžest v každém koutě a v kteroukoli denní dobu: díky funkci oscilace a časovače můžete s věžovým ventilátorem Klarstein Skyscraper 3G zažít dokonalý pocit svěžesti.Akční a ve slevě produkt Klarstein Skyscraper 3G, 50 W, věžový ventilátor s dotykovým máte možnost najít bezstarostně na našem webu v populární rubrice sloupové ventilátory. Mrkněte na zlevněné výrobky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kousek Klarstein Skyscraper 3G, 50 W, věžový ventilátor s dotykovým ovládáním, dálkový ovladač od výrobce se zárukou kvality Klarstein jednoduše získáte v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Cena již od 3 799 Kč.