Klarstein Skladovací nádoba, s bambusovým uzávěrem, 200 ml, stohovatelná, vzduchotěsná

Ukládat a skladovat lépe: se skladovací nádobou od společnosti Bambuswald  už nemusíte své nádoby ukrývat ve skříni, ale šikovně z nich... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
499 Kč
DO OBCHODU »
Ukládat a skladovat lépe: se skladovací nádobou od společnosti Bambuswald  už nemusíte své nádoby ukrývat ve skříni, ale šikovně z nich...

Ukládat a skladovat lépe: se skladovací nádobou od společnosti Bambuswald  už nemusíte své nádoby ukrývat ve skříni, ale šikovně z nich udělejte část kuchyňské výbavy. Kulatá  skladovací nádoba  s praktickým uzávěrem ze 100% bambusu se perfektně hodí pro skladování těstovin, müsli, kávy, ořechů, sušeného ovoce apod. Díky silikonovému těsnění je vše vzduchotěsně uzavřené a udrží si dlouho svou chuť a vůni. Kromě toho jsou sklenice ještě prakticky složitelné na sebe. Na jednoduché čištění je bez uzávěru můžete dát do myčky. Zlevněný produkt Klarstein Skladovací nádoba, s bambusovým uzávěrem, 200 ml, stohovatelná, vzduchotěsná jde nakoupit také tu na webu v populární sekci dózy na potraviny! Získejte další kousky ve zmiňované sekci za báječnou cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Klarstein Skladovací nádoba, s bambusovým uzávěrem, 200 ml, stohovatelná, vzduchotěsná od kvalitní značky Klarstein jednoduše můžete najít momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! V akci od 499 Kč.