Klarstein Shiraz 20 Uno, vinotéka, 50l, 20 lahví, dotykový ovládací panel, 5-18°C

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 20 Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že lahve s vínem mají správnou teplotu pro pití. Vyniká... více informací »
Klarstein Shiraz 20 Uno
Značka: Klarstein
9 099 Kč
DO OBCHODU »
Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 20 Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že lahve s vínem mají správnou teplotu pro pití. Vyniká...

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 20 Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že lahve s vínem mají správnou teplotu pro pití. Vyniká štíhlým designem a skvěle se vejde i do malých mezer. Optimálně lze do ní uložit až 20 lahví vína a zchladit je na teplotu mezi 5 a 18 °C. Přední dvířka z bezpečnostního skla umožňují úchvatnou prezentaci ušlechtilých lahví. Pro znalce a fajnšmekry: vinotéka Shiraz 20 Uno od Klarstein nabízí stylový úložný prostor pro zásoby vína.

Velmi žádaný výrobek Klarstein Shiraz 20 Uno, vinotéka, 50l, 20 lahví, dotykový ovládací panel, 5-18°C od společnosti s úžasnou pověstí Klarstein máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nyní získáte od 9 099 Kč.