Klarstein Shiraz 20 Uno chladnička na víno 53 litrů 20 lahví Dotykový ovládací panel 5–18 °C

Z lásky k vínu: Chladnička na víno Klarstein Shiraz 20 Slim Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že poskytuje lahvím vína tu správnou... více informací »
Klarstein Shiraz 20 Uno chladnička na víno 53 litrů 20 lahví Dotykový ovládací panel 5–18 °C
Značka: Klarstein
9 099 Kč
DO OBCHODU »
Z lásky k vínu: Chladnička na víno Klarstein Shiraz 20 Slim Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že poskytuje lahvím vína tu správnou...

Z lásky k vínu: Chladnička na víno Klarstein Shiraz 20 Slim Uno zajišťuje nejlepší požitek z vína tím, že poskytuje lahvím vína tu správnou teplotu pro pití. Zároveň vyniká štíhlým designem a skvěle se hodí do malých prostor. Optimálně lze v ní uložit až 20 lahví vína a ochladit je na teplotu mezi 5 a 18 °C. Přední dveře z bezpečnostního skla umožňují krásnou prezentaci ušlechtilých lahví. Pro znalce a fajnšmekry: chladnička na víno Shiraz 20 Slim Uno od Klarstein je stylový úložný prostor pro vaše zásoby vína.

Tento žádaný produkt Klarstein Shiraz 20 Uno chladnička na víno 53 litrů 20 lahví Dotykový ovládací panel 5–18 °C originál od značky Klarstein jde pořídit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Akční cena již od 9 099 Kč.