Klarstein Shiraz 15 Slim Uno, vinotéka, 44 l, dotyková, 135 W, 5 – 18 °C, černá

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 15 Slim Uno se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití. Přitom... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
8 599 Kč
DO OBCHODU »
Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 15 Slim Uno se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití. Přitom...

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 15 Slim Uno se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití. Přitom zaujme svým štíhlým designem a vejde se i do malých prostor.Aby víno rozvinulo své aroma, musí být vychlazené na správnou teplotu. S vinotékou Klarstein Shiraz 15 Slim Uno je to docela jednoduché – v elegantním prostředí. Ve své teplotní zóně uskladní až 15 lahví vína a vychladí jejich na teplotu 5 až 18 ° C. Teplota se dá přesně na stupeň nastavit pomocí intuitivního, dotykového ovládacího panelu.Přední dveře z bezpečnostního skla se postarají o vynikající prezentaci kvalitních vín. Zapínatelné vnitřní LED osvětlení interiéru zajišťuje interesantní osvětlení pro uskladněné lahve.Pro milovníky a sběratele: vinotéka Shiraz 15 Slim Uno od společnosti Klarstein nabízí stylové skladování vína, sektů a jiných nápojů.

Tento akční produkt Klarstein Shiraz 15 Slim Uno, vinotéka, 44 l, dotyková, 135 W, 5 - 18 °C, černá od známého výrobce Klarstein snadno naleznete právě teď v nabídce v bezva akci! Momentálně v akci za 8 599 Kč.