Klarstein Shiraz 12 Slim, dávkovač vína, 32 l/12 lahví, dotykový ovládací panel, 85 W, 5 – 18 °C

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 12 Slim se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití.Aby víno... více informací »
Klarstein Shiraz 12 Slim
Značka: Klarstein
10 099 Kč
DO OBCHODU »
Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 12 Slim se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití.Aby víno...

Z lásky k vínu: vinotéka Klarstein Shiraz 12 Slim se postará o dokonalý požitek z vína, neboť poskytuje vínům správnou teplotu na pití.Aby víno plně rozvinulo své aroma, musí být vychlazené na správnou teplotu. S vinotékou Klarstein Shiraz 12 Slim je to docela jednoduché – v elegantním prostředí. V jeho teplotní zóně lze umístit až 12 lahví vína, stojících i ležících. Výkonný kompresorový chladič umožňuje vnitřní teploty od 5 do 18 ° C, které lze pomocí intuitivního dotykového ovládacího panelu přesně nastavit.Panoramatické skleněné přední dveře s černým rámem se postarají o vynikající prezentaci kvalitních vín. Zapínatelné vnitřní LED osvětlení interiéru zajišťuje interesantní osvětlení pro uskladněné lahve.Pro milovníky a sběratele: vinotéka Klarstein Shiraz 12 Slim nabízí stylové skladování vína, sektů a jiných nápojů. Velmi prodávaný výrobek Klarstein Shiraz 12 Slim, dávkovač vína, 32 l/12 lahví, pořídíte snadno tady u nás umístěný v kategorii volně stojící vinotéky! Nyní koupíte jiné výrobky ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele Klarstein. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční kousek Klarstein Shiraz 12 Slim, dávkovač vína, 32 l/12 lahví, dotykový ovládací panel, 85 W, 5 - 18 °C od společnosti s předním postavením na trhu Klarstein je k dostání zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu! Ceny od 10 099 Kč.