Klarstein Shaftesbury, sušička, 700W, funkce časovače, 30-85°C. digitální dotykový displej

Vysoce výkonná sušička Klarstein Shaftesbury suší ovoce, zeleninu, maso a další potraviny rekordní rychlostí a vytváří tak chutné a trvanlivé... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
7 599 Kč
DO OBCHODU »
Vysoce výkonná sušička Klarstein Shaftesbury suší ovoce, zeleninu, maso a další potraviny rekordní rychlostí a vytváří tak chutné a trvanlivé...

Vysoce výkonná sušička Klarstein Shaftesbury suší ovoce, zeleninu, maso a další potraviny rekordní rychlostí a vytváří tak chutné a trvanlivé svačiny a přísady. Sušené ovoce bohaté na vitamíny, jako jsou jablečné a banánové lupínky nebo zdravá zelenina, jako jsou sušená rajčata, můžete připravit podle chuti na 6 kovových mřížkách. Tomu napomáhá nastavitelný časovač v rozmezí 0 až 24 hodin a ventilační systém, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla v celém vnitřním prostoru sušičky.Sušička Shaftesbury od společnosti Klarstein se silným výkonem a vysoce kvalitním krytem z nerezavějící oceli zajišťuje zdravou výživu bohatou na vitamíny a zároveň elegantní kuchyňskou atmosféru.

Nový výrobek Klarstein Shaftesbury, sušička, 700W, funkce časovače, 30-85°C. digitální dotykový displej od top značky Klarstein jednoduše najdete na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 7 599 Kč.