Klarstein Royal Flush Eco 90, odsavač par, 90 cm, 576 m³/h , A+, černý

Tato digestoř je jako eso v rukávu: ušlechtilá Klarstein Royal Flush Eco Downdraft digestoř neodsává shora, ale svou práci odvádí přímo tam, kde... více informací »
Klarstein Royal Flush Eco 90
Značka: Klarstein
26 199 Kč
DO OBCHODU »
Tato digestoř je jako eso v rukávu: ušlechtilá Klarstein Royal Flush Eco Downdraft digestoř neodsává shora, ale svou práci odvádí přímo tam, kde...

Tato digestoř je jako eso v rukávu: ušlechtilá Klarstein Royal Flush Eco Downdraft digestoř neodsává shora, ale svou práci odvádí přímo tam, kde vzniká pára. Díky tomu je mimořádně účinná a spolehlivě odstraňuje páru a pachy s maximálním výkonem odsávání 576 m³/h. Působivé je, že po dokončení práce je jemně a neviditelně zapuštěn zpět do pracovní desky a působí velmi ušlechtilým dojmem. Výkonná, elegantní a neviditelná digestoř: Elegantní Klarstein Royal Flush Eco.

Výjimečný a žádaný produkt Klarstein Royal Flush Eco 90, odsavač par, 90 cm, 576 m³/h , A+, černý od výrobce s mnohaletou tradicí Klarstein můžete najít na našich stránkách teď právě levně! K sehnání zrovna v akci za 26 199 Kč.