Klarstein Quickstick, vařič sous vide, termostat, cirkulační čerpadlo, 20 l, ušlechtilá ocel

Uvědoměle žít znamená také uvědoměle jíst a následně také uvědomělé vaření. Klarstein QuickStick je přesné zařízení, které se snaží... více informací »
Klarstein Quickstick
Značka: Klarstein
4 349 Kč
DO OBCHODU »
Uvědoměle žít znamená také uvědoměle jíst a následně také uvědomělé vaření. Klarstein QuickStick je přesné zařízení, které se snaží...

Uvědoměle žít znamená také uvědoměle jíst a následně také uvědomělé vaření. Klarstein QuickStick je přesné zařízení, které se snaží prosadit tuto filozofii. Speciální proces vaření: Vitamíny a minerály jsou zachovány díky mírnému zahřátí a zůstávají v jídle obsažené bez jejich rozpouštění ve vroucí vodě. To je nejen chutné, ale i zdravé. Se svým výkonem 1300 W zahřeje zařízení Klarstein QuickStick až do 2 litrů na 0,2 ° C přesně. Díky vestavěnému oběhovému čerpadlu je teplota vody udržována konstantně na zadané hodnotě v rozmezí 50-95 stupňů. Tím jsou garantovány dokonalé výsledky vaření vakuovaného jídla. Inteligentní automatický vypínací mechanismus zabrání vykypění nebo připálení při příliš malém množství. Takže můžete po dobu vaření bezpečně opustit kuchyni. Zařízení QuickStick Sous Vid je vyrobeno z ušlechtilé oceli a lze jej ovládat pomocí dotykového LCD displeje. Kromě postupu sous vide lze zařízení QuickStick od společnosti Klarstein použít i pro normální nízkoteplotní vaření, ohřívání nebo pro udržování teploty jídel. Snadno se čistí, je prostorově úsporný a esteticky zajímavý: Vařič sous vide QuickStick od společnosti Klarstein dělá zdravé vaření hračkou a je přitom profesionálním zařízením pro laiky.
Tento žádaný produkt Klarstein Quickstick, vařič sous vide, termostat, cirkulační čerpadlo, 20 l, ušlechtilá můžete koupit pohodlně tady na našem webu v sekci ponorný vařič. Získejte zlevněné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Klarstein dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky

Tento velmi oblíbený produkt Klarstein Quickstick, vařič sous vide, termostat, cirkulační čerpadlo, 20 l, ušlechtilá ocel od oblíbené značky Klarstein máte možnost sehnat na našich stránkách teď za výborné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 4 349 Kč.