Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka

S výkonem 1300 W ohřeje ponorný vařič Klarstein QuickStick Sous Vide objem do 20 litrů přesně na 0,2 °C. Zabudované oběhové čerpadlo garantuje... více informací »
Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro
Značka: Klarstein
4 219 Kč
DO OBCHODU »
S výkonem 1300 W ohřeje ponorný vařič Klarstein QuickStick Sous Vide objem do 20 litrů přesně na 0,2 °C. Zabudované oběhové čerpadlo garantuje...

S výkonem 1300 W ohřeje ponorný vařič Klarstein QuickStick Sous Vide objem do 20 litrů přesně na 0,2 °C. Zabudované oběhové čerpadlo garantuje konstantní teplotu v rozmezí od 50 do 95 °C, aniž by se vytvářely oblasti s rozdílnou teplotou. Garantovaný dokonalý výsledek z vaření vakuovaných jídel. QuickStick se ovládá zcela jednoduše přes LCD dotykový displej, na kterém můžete kdykoli přizpůsobit teplotu vaření i během probíhajícího procesu vaření. Stabilní svorka drží přístroj pevně na okraji vodní lázně, zatímco provedení z ušlechtilé oceli garantuje jednoduché čištění. Abyste se rychle dostali do metody vaření sous-vide, v sadě se kromě ponorného vařiče nachází také vhodná vakuovačka Klarstein Foodlocker Pro. Plochá, kompaktní a výkonná: Foodlocker Pro je nanejvýš nenáročná na prostor a nabízí výkon 120 W. S odsávacím výkonem až -0,8 barů a rychlostí odsávání 12 l/min vakuuje a uzavírá vakuovací sáčky plně automaticky stiskem tlačítka. Citlivé potraviny – jako ovoce, tekutiny a koření – můžete díky tepovacímu tlačítku kontrolovaně uzavřít, aniž byste je prolisovali. Rychle a jednoduše k aromatickému zážitku: Objevte metodu sous vide vaření se sadou Klarstein QuickStick Sous Vide a Foodlocker Pro: ponorný vařič, vakuovačka a vakuovací sáčky – jednodušeji to již nejde! Unikátní a oblíbený produkt Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada najdete právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice fólie do vakuovačky! Podívejte se na ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce více kousků značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Klarstein vám představuje top výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní a oblíbený produkt Klarstein QuickStick Sous Vide + Foodlocker Pro, sada na vakuové vaření, sous-vide ponorný vařič / vakuovačka od výrobce Klarstein jde nakoupit u nás teď za akční cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 219 Kč.