Klarstein Podolica, pekáč, 4 l, hrnec, litina, smaltovaný, oválný, dvě držadla

Skutečně všestranný pomocník v kuchyni: pekáč Klarstein Podolica je ideální na opékání, dušení, vaření a pečení.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Skutečně všestranný pomocník v kuchyni: pekáč Klarstein Podolica je ideální na opékání, dušení, vaření a pečení....

Skutečně všestranný pomocník v kuchyni: pekáč Klarstein Podolica je ideální na opékání, dušení, vaření a pečení. Oválný pekáč Podolica je vyroben z litiny, která zajišťuje nejen dobré udržování tepla, ale dělá také hrnec mimořádně odolným. Díky barevnému smaltu je skutečným středem pozornosti a velmi snadno se čistí. Velká kapacita 4 litry nebo 5,5 litru nabízí dostatek místa pro tvé oblíbené recepty. Exkluzivní výrobek můžete koupit rovnou na našem webu ve známé kategorii kuchyňské potřeby. Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Klarstein Podolica, pekáč, 4 l, hrnec, litina, smaltovaný, oválný, dvě držadla od kvalitního výrobce Klarstein jednoduše můžete sehnat právě dnes ve výhodné akci. Nyní pořídíte od 2 199 Kč.