Klarstein Pausa, kávovar na espresso, 1350 W, tlak 20 bar, nádržka na vodu: 1,4 litru, nerezová ocel

Nejlepší odpočinek během dne: kávovar na espresso Pausa od Klarstein obohatí vaše každodenní chvíle odpočinku o kvalitní a voňavou kávu.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
3 899 Kč
DO OBCHODU »
Nejlepší odpočinek během dne: kávovar na espresso Pausa od Klarstein obohatí vaše každodenní chvíle odpočinku o kvalitní a voňavou kávu....

Nejlepší odpočinek během dne: kávovar na espresso Pausa od Klarstein obohatí vaše každodenní chvíle odpočinku o kvalitní a voňavou kávu. Vychutnejte si svůdné aroma, které uvolní plnou chuť a vůni kávy díky kompaktnímu espresovači s tlakem 20 barů. Kávovar na espresso je vhodný pro mletou kávu i kávové kapsle. Kvalitní a levný produkt Klarstein Pausa, kávovar na seženete bezprostředně na stránkách ve známé kategorii vařiče na espresso. Nyní můžete získat parádní produkty z této kategorie za outletovou cenu! Významná značka Klarstein pro vás připravuje top výrobky Podívejte se sami!

Zcela unikátní výrobek Klarstein Pausa, kávovar na espresso, 1350 W, tlak 20 bar, nádržka na vodu: 1,4 litru, nerezová ocel od kvalitní značky Klarstein snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní získáte od 3 899 Kč.