Klarstein Monumenta, nástěnná digestoř, hliník, 559m³/h, LED, třída energetické účinnosti B

Digestoř Monumenta od společnosti Klarstein zaujme jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a elegantním hranatým designem. Nástěnná digestoř s... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
9 099 Kč
DO OBCHODU »
Digestoř Monumenta od společnosti Klarstein zaujme jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a elegantním hranatým designem. Nástěnná digestoř s...

Digestoř Monumenta od společnosti Klarstein zaujme jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a elegantním hranatým designem. Nástěnná digestoř s průtokem vzduchu až 559 m³/h zajišťuje čistý vzduch v každé kuchyni a nedává šanci výparům a silným pachům. Dvě integrované LED diody osvětlují varnou plochu jako denní světlo. Všechny funkce se pohodlně ovládají pomocí 5tlačítkového ovládacího panelu na přední straně. Vysoce kvalitní materiály a moderní design vytvářejí skutečnou pastvu pro oči. Se třemi úrovněmi výkonu, nízkou provozní hlučností 68 dB a třídou energetické účinnosti B obohatí Klarstein Monumenta celou atmosféru vaší kuchyně.
Výjimečný kousek Klarstein Monumenta, nástěnná digestoř, hliník, 559m³/h, LED, třída energetické účinnosti B je k dostání bez problémů na stránkách v kategorii digestoře. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! Významná značka Klarstein prodává kvalitní zboží.

Nejprodávanější kousek Klarstein Monumenta, nástěnná digestoř, hliník, 559m³/h, LED, třída energetické účinnosti B od značky Klarstein pohodlně pořídíte právě dnes skutečně levně. Nyní za akční cenu 9 099 Kč.