Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2×1,5W, stříbrnošedá

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný.... více informací »
Klarstein Montblanc
Značka: Klarstein
5 499 Kč
DO OBCHODU »
Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný....

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný. Digestoř Klarstein Montblanc odstraňuje výpary při vaření rychleji, než stoupají z hrnce. Příkon motoru 165 W tvoří 3 výkonové stupně ventilátoru se sací silou 610 m³ výparů za hodinu. V kuchyni díky němu vždy vládne čistý vzduch. Zapínatelné LED osvětlení varné plochy pomáhá k dobrému výhledu těm, kteří se rádi dívají pod pokličky hrnců, a umožňuje přesné sledování dění na sporáku. Díky kompaktní šířce 60 cm je odsavač par vhodný do malých až středně velkých kuchyní. Dvoudílný komínový obklad skrývá odpadovou hadici, přičemž jeho výška se dá flexibilně nastavit od 40 do 75 cm. Ozdobná závěsná tyč na spodní straně digestoře slouží na stylové zavěšení utěrek, obraceček nebo naběraček. Nástěnný odsavač par Klarstein Montblanc představuje technický i designový středobod: výkonně odstraňuje výpary a přitom vnáší do kuchyně elegantní prvek. Pomocí dodávaných filtrů s aktivním uhlím lze přestavět digestoř na recirkulační provoz. Kvalitní a oblíbený produkt Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2×1,5W, stříbrnošedá máte možnost koupit bez obtíží tady u nás ve známé rubrice digestoře! Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky z naší sekce za super cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2x1,5W, stříbrnošedá od společnosti s úžasnou pověstí Klarstein máte možnost najít ještě dnes za rozumné peníze! V současnosti za 5 499 Kč.