Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2×1,5W, černá

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný.... více informací »
Klarstein Montblanc
Značka: Klarstein
6 799 Kč
DO OBCHODU »
Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný....

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný. Digestoř Klarstein Montblanc odstraňuje výpary při vaření rychleji, než stoupají z hrnce. Příkon motoru 165 W tvoří 3 výkonové stupně ventilátoru se sací silou 610 m³ výparů za hodinu. V kuchyni díky němu vždy vládne čistý vzduch. Zapínatelné LED osvětlení varné plochy pomáhá k dobrému výhledu těm, kteří se rádi dívají pod pokličky hrnců, a umožňuje přesné sledování dění na sporáku. Díky kompaktní šířce 60 cm je odsavač par vhodný do malých až středně velkých kuchyní. Dvoudílný komínový obklad skrývá odpadovou hadici, přičemž jeho výška se dá flexibilně nastavit od 40 do 75 cm. Ozdobná závěsná tyč na spodní straně digestoře slouží na stylové zavěšení utěrek, obraceček nebo naběraček. Nástěnný odsavač par Klarstein Montblanc představuje technický i designový středobod: výkonně odstraňuje výpary a přitom vnáší do kuchyně elegantní prvek. Pomocí dodávaných filtrů s aktivním uhlím lze přestavět digestoř na recirkulační provoz.
Designový produkt Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W lze koupit již dnes na stránkách ve známé kategorii digestoře. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze.

Výjimečný produkt Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2x1,5W, černá od spolehlivého výrobce Klarstein lze sehnat tady a teď právě za výborné peníze. Nyní pořídíte za 6 799 Kč.