Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2×1,5W, bílá

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný.... více informací »
Klarstein Montblanc
Značka: Klarstein
6 799 Kč
DO OBCHODU »
Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný....

Špičkový výkon: odsavač par Klarstein Montblanc spolehlivě a rychle odstraňuje výpary při vaření. Možná ne zcela horský vzduch, ale podobný. Digestoř Klarstein Montblanc odstraňuje výpary při vaření rychleji, než stoupají z hrnce. Příkon motoru 165 W tvoří 3 výkonové stupně ventilátoru se sací silou 610 m³ výparů za hodinu. V kuchyni díky němu vždy vládne čistý vzduch. Zapínatelné LED osvětlení varné plochy pomáhá k dobrému výhledu těm, kteří se rádi dívají pod pokličky hrnců, a umožňuje přesné sledování dění na sporáku. Díky kompaktní šířce 60 cm je odsavač par vhodný do malých až středně velkých kuchyní. Dvoudílný komínový obklad skrývá odpadovou hadici, přičemž jeho výška se dá flexibilně nastavit od 40 do 75 cm. Ozdobná závěsná tyč na spodní straně digestoře slouží na stylové zavěšení utěrek, obraceček nebo naběraček. Nástěnný odsavač par Klarstein Montblanc představuje technický i designový středobod: výkonně odstraňuje výpary a přitom vnáší do kuchyně elegantní prvek. Pomocí dodávaných filtrů s aktivním uhlím lze přestavět digestoř na recirkulační provoz. Tento unikátní produkt máte možnost koupit právě na stránkách v kategorii digestoře. Nyní koupíte akční kousky z této oblíbené kategorie za výborné peníze. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Klarstein Montblanc, digestoř, sada pro recirkulační provoz 610m³/h 165W 2x1,5W, bílá od výrobce se skvělou pověstí Klarstein jednoduše naleznete aktuálně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 799 Kč.