Klarstein La Palma 900 smart infračervený ohřívač Konvektor 40x160cm 900W stojan se zrcadlem

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
11 899 Kč
DO OBCHODU »
Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím...

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím nejen rychle vytvářejí citelné infračervené teplo v prostorově úsporném provedení, ale také vytvářejí příjemně teplý vzduch v místnosti díky teplu stoupajícímu zezadu. V závislosti na velikosti místnosti si můžete vybrat ohřívač s výkonem 500, 750, 900 nebo 1000 wattů. Termostat, který lze nastavit ve stupních, a týdenní časovač se ovládají velmi inteligentně prostřednictvím aplikace Klarstein nebo dálkového ovládání. Díky třídě krytí IP24 jsou konvektory ideální také do koupelny, kde jsou dvojnásob užitečné díky zrcadlové čelní straně s úpravou proti zamlžování. Verze 900 W je vhodná také jako stojanové zařízení, a může tak poskytovat příjemné teplo například v ložnici jako stojanové zrcadlo.
Tento kvalitní produkt jde získat pohodlně u nás zařazený v kategorii infrapanely. Najděte si ještě další výrobky z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Často hledaný produkt Klarstein La Palma 900 smart infračervený ohřívač Konvektor 40x160cm 900W stojan se zrcadlem od kvalitní značky Klarstein lze pořídit na našich stránkách nyní extra výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 11 899 Kč.