Klarstein La Palma 750 smart ohřívač 2 v 1 Infračervený konvektor 85x60cm 750W Zrcadlová přední strana

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
10 499 Kč
DO OBCHODU »
Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím...

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím nejen rychle vytvářejí citelné infračervené teplo v prostorově úsporném provedení, ale také vytvářejí příjemně teplý vzduch v místnosti díky teplu stoupajícímu zezadu. V závislosti na velikosti místnosti si můžete vybrat ohřívač s výkonem 500, 750, 900 nebo 1000 wattů. Termostat, který lze nastavit ve stupních, a týdenní časovač se ovládají velmi inteligentně prostřednictvím aplikace Klarstein nebo dálkového ovládání. Díky třídě krytí IP24 jsou konvektory ideální také do koupelny, kde jsou dvojnásob užitečné díky zrcadlové čelní straně s úpravou proti zamlžování. Verze 900 W je vhodná také jako stojanové zařízení, a může tak poskytovat příjemné teplo například v ložnici jako stojanové zrcadlo. Kvalitní a levný produkt Klarstein La Palma 750 smart ohřívač 2 v 1 Infračervený konvektor 85x60cm 750W Zrcadlová přední strana je k sehnání nyní tady na našich stránkách zařazený v kategorii infrapanely. Nyní získáte další produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Klarstein La Palma 750 smart ohřívač 2 v 1 Infračervený konvektor 85x60cm 750W Zrcadlová přední strana od oblíbené značky Klarstein snadno naleznete aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Stojí teď u nás 10 499 Kč.