Klarstein La Palma 500 smart heater 2 v 1 Infračervený konvektor 60x60cm 500W Zrcadlová přední strana

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
8 799 Kč
DO OBCHODU »
Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím...

Dvojnásobný výkon při stejných rozměrech, Klarstein La Palma ohřívače 2 v 1 chytře kombinují infračervený sálavý ohřívač s konvektorem a tím nejen rychle vytvářejí citelné infračervené teplo v prostorově úsporném provedení, ale také vytvářejí příjemně teplý vzduch v místnosti díky teplu stoupajícímu zezadu. V závislosti na velikosti místnosti si můžete vybrat ohřívač s výkonem 500, 750, 900 nebo 1000 wattů. Termostat, který lze nastavit ve stupních, a týdenní časovač se ovládají velmi inteligentně prostřednictvím aplikace Klarstein nebo dálkového ovládání. Díky třídě krytí IP24 jsou konvektory ideální také do koupelny, kde jsou dvojnásob užitečné díky zrcadlové čelní straně s úpravou proti zamlžování. Verze 900 W je vhodná také jako stojanové zařízení, a může tak poskytovat příjemné teplo například v ložnici jako stojanové zrcadlo. Tento akční a ve slevě produkt Klarstein La Palma 500 smart heater 2 v 1 Infračervený konvektor 60x60cm 500W Zrcadlová přední strana můžete pořídit také tu na webu umístěný v rubrice infrapanely! Nyní získáte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Klarstein vám představuje špičkový sortiment.

Levný produkt Klarstein La Palma 500 smart heater 2 v 1 Infračervený konvektor 60x60cm 500W Zrcadlová přední strana značky Klarstein pohodlně nakoupíte bezpečně online až neuvěřitelně levně! V současnosti pořídíte za cenu 8 799 Kč.