Klarstein Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok

Maximální požitek z čerstvých surovin vyžaduje správný nůž. Přesně na to obsahuje blok nožů Kitano XL od Klarstein 12 nožů s různými... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
3 299 Kč
DO OBCHODU »
Maximální požitek z čerstvých surovin vyžaduje správný nůž. Přesně na to obsahuje blok nožů Kitano XL od Klarstein 12 nožů s různými...

Maximální požitek z čerstvých surovin vyžaduje správný nůž. Přesně na to obsahuje blok nožů Kitano XL od Klarstein 12 nožů s různými precizními čepelemi z tvrzené oceli. Díky ergonomickému tvaru a protiskluzovému materiálu se nože snadno drží v ruce. Můžete je bezpečně uložit do příslušného bloku na noži. Díky krytu z plexiskla a otvorům ve spodní části je také velmi hygienický. Luxusní dřevěný blok zároveň dodá vaší kuchyni luxusní lesk. Čepel a ostrost v harmonii – kulinářské umění dalekého východu ve vaší kuchyni!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Klarstein Kitano XL, 13 dílná souprava Souprava nožů s blokem, 12 nožů, ocel, luxusní dřevěný blok od dodavatele s dobrým jménem Klarstein jde nakoupit zrovna dneska za výhodné peníze! Právě teď za cenu 3 299 Kč.