Klarstein Kamini FXL 2G, Elektrický krb, Krbová vložka, 1800 W, 3D LED iluze plamene

S elektrickým krbem Klarstein Kamini FXL 2G si můžete po celý rok užívat útulnou atmosféru krbu se žhnoucími poleny a realistickou 3D LED iluzí... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
6 099 Kč
DO OBCHODU »
S elektrickým krbem Klarstein Kamini FXL 2G si můžete po celý rok užívat útulnou atmosféru krbu se žhnoucími poleny a realistickou 3D LED iluzí...

S elektrickým krbem Klarstein Kamini FXL 2G si můžete po celý rok užívat útulnou atmosféru krbu se žhnoucími poleny a realistickou 3D LED iluzí plamene. Díky přepínatelné funkci dvoustupňového ohřevu je iluze dokonalá. Kamini FXL 2G se ovládá pomocí dotykového ovládacího panelu nebo pohodlně z pohovky pomocí praktického dálkového ovládání. Pět nastavení jasu a funkce časovače dělají z krbové vložky Klarstein Kamini FXL ideální celoroční krb.
Kvalitní a žádaný produkt Klarstein Kamini FXL 2G, Elektrický krb, Krbová vložka, 1800 W, 3D LED iluze plamene je k dispozici bez problémů tady u nás v populární kategorii elektrické krby. Pořiďte si ještě další produkty z této kategorie za skvělou cenu. Přední dodavatel Klarstein vám poskytuje skvělé výrobky A to ještě není vše.

Zcela unikátní produkt Klarstein Kamini FXL 2G, Elektrický krb, Krbová vložka, 1800 W, 3D LED iluze plamene od dodavatele s dlouholetou historií Klarstein jednoduše seženete tady teď v akci! Nyní pořídíte za 6 099 Kč.