Klarstein IceWind Plus Smart 4-v-1, Ochlazovač vzduchu, Ventilátor, Zvlhčovač, Čistička vzduchu, Ovládání aplikací

Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění vzduchu a v chladných... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
7 599 Kč
DO OBCHODU »
Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění vzduchu a v chladných...

Chladivé osvěžení v horkých dnech: Klarstein IceWind Plus Ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám spolehlivě zajistí chladné proudění vzduchu a v chladných dnech zaujme také praktickými funkcemi zvlhčovače a čističky vzduchu. Obzvláště inteligentní: Ice Wind Plus Smart můžete ovládat odkudkoli přes domácí WiFi pomocí aplikace Klarstein ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Čtyři různé síly větru a 3 provozní režimy poskytují přímé osvěžení jako ventilátor . Přepínatelná oscilace ventilátorů dodává čerstvý vzduch několika osobám prostřednictvím levopravé oscilace lopatek. Pokud se používá také chladič vzduchu , je chlazení k dispozici po celý den při každé činnosti. Dva vyměnitelné chladicí balíčky pro vodní nádrž mohou tento účinek ještě znásobit. Integrovaný ionizátor čistí vzduch od pachů a nečistot. Jednotku lze ovládat také prostřednictvím dotykového ovládacího panelu nebo pohodlně dálkovým ovládáním. Výkonný a všestranný: Ochlazovač vzduchu Klarstein IceWind Plus Smart 4 v 1 je osvěžující odpovědí na všechny horké dny v roce. Levný produkt můžete nakoupit právě tady a teď na našem webu ve známé rubrice ochlazovače vzduchu! Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Máme toho více, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Klarstein vás obohatí o kvalitní sortiment.

Tento unikátní produkt Klarstein IceWind Plus Smart 4-v-1, Ochlazovač vzduchu, Ventilátor, Zvlhčovač, Čistička vzduchu, Ovládání aplikací od dodavatele se skvělou pověstí Klarstein najdete nyní za rozumné peníze. Akční ceny již od 7 599 Kč.