Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů

Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé hranolky. V mini troubě je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
8 599 Kč
DO OBCHODU »
Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé hranolky. V mini troubě je...

Zdravé a chutné smažení: S horkovzdušnou fritézou Klarstein Klarstein Prime Air můžete připravit více než jen křupavé hranolky. V mini troubě je k dispozici 8 volitelných programů pro přípravu občerstvení a pokrmů. Tajemství trouby Prime Air spočívá v 1500W topném systému, který smaží, peče, griluje nebo opéká pomocí horního, spodního a konvekčního ohřevu. Velký vnitřní prostor o objemu 23 litrů nenechá téměř žádné přání na přípravu nevyplněné a pojme i celé kuře na rožni. Zároveň je horkovzdušná fritéza Klarstein Prime Air díky své konstrukci mini trouby mimořádně kompaktní a nezabere na příborníku více místa než běžná fritéza! Rozsáhlá sada příslušenství se optimálně hodí pro všechny možnosti použití.
Tento zlevněný produkt Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů seženete aktuálně tu v rubrice fritézy. Nyní si můžete koupit ostatní zboží ve zmíněné sekci za příznivou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Klarstein vám představuje velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní produkt Klarstein Horkovzdušná fritéza Prime Air 1500W 23 l Časovač 8 programů od známého dodavatele Klarstein můžete sehnat tady a teď ve výprodejové akci! Nyní zakoupíte za 8 599 Kč.