Klarstein Grillmeile 4400, elektrický gril, Plancha, 2 x 2200W, grilovací deska z nerezové oceli

Začíná být horko! Lahodné speciality přímo z grilu umožňuje elektrický gril Grillmeile 4400 od společnosti Klarstein - ideální pro vybavení... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
13 799 Kč
DO OBCHODU »
Začíná být horko! Lahodné speciality přímo z grilu umožňuje elektrický gril Grillmeile 4400 od společnosti Klarstein - ideální pro vybavení...

Začíná být horko! Lahodné speciality přímo z grilu umožňuje elektrický gril Grillmeile 4400 od společnosti Klarstein – ideální pro vybavení mobilních stánků s občerstvením, stánků s občerstvením nebo stánků v oblasti stravování. S výkonem 2 x 2200 W a teplotním rozsahem 50 až 300 °C opéká a připravuje steaky, klobásy nebo celé pokrmy bez přerušení přímo na grilu o rozměrech 73 x 42 cm. Třístranný ochranný kryt proti stříkající vodě zajišťuje bezpečnost a poskytuje praktickou odolnost při otáčení. Přebytečný olej odtéká do odnímatelné odkapávací misky a po grilování jej lze snadno zlikvidovat. Díky krytu z nerezové oceli je i následné čištění velmi snadné.

Oblíbený výrobek Klarstein Grillmeile 4400, elektrický gril, Plancha, 2 x 2200W, grilovací deska z nerezové oceli od značky s dobrým jménem Klarstein lze nakoupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Aktuálně za 13 799 Kč.