Klarstein Grillexpress 3600, kontaktní gril, paninimaker, 2 x 1800W, nerezová ocel, litina

Kontaktní gril Grillexpress 3600 od Klarstein přináší vydatné potěšení z grilování! Panini, steaky, hamburgery, kukuřice, šašlik nebo klobásy -... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
14 499 Kč
DO OBCHODU »
Kontaktní gril Grillexpress 3600 od Klarstein přináší vydatné potěšení z grilování! Panini, steaky, hamburgery, kukuřice, šašlik nebo klobásy -...

Kontaktní gril Grillexpress 3600 od Klarstein přináší vydatné potěšení z grilování! Panini, steaky, hamburgery, kukuřice, šašlik nebo klobásy – velká grilovací plocha ohřívá všechny pokrmy shora i zespodu. Šťávy a vůně jsou tak v grilovaném pokrmu velmi dobře zachyceny: rozdíl, který můžete ochutnat na první kousnutí! Každých 1800 W výkonu se skrývá pod dvěma upínacími plochami a 8 mm silnou litinovou grilovací deskou. Přívod tepla se ovládá pomocí 2 otočných knoflíků. Obě Cool-Touch rukojeti i protiskluzové gumové nožičky zajišťují bezpečný požitek z grilování. Díky odnímatelné odkapávací misce, přiloženému drátěnému kartáči a krytu z kartáčované nerezové oceli je čištění grilu Grillexpress 3600 hračkou.
Povedený kousek pořídíte přímo tady a teď na našich stránkách v populární sekci elektrické grily. Připravili jsme pro vás skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Klarstein vám může nabídnout kvalitní produkty.

Akční a ve slevě produkt Klarstein Grillexpress 3600, kontaktní gril, paninimaker, 2 x 1800W, nerezová ocel, litina od kvalitní značky Klarstein lze pořídit tady skutečně výhodně. Nyní získáte od 14 499 Kč.