Klarstein Garcon, rychlovarná konvice, 1 l, 2000 W, funkce udržení tepla, husí krk, ušlechtilá ocel

Klarstein Garcon je jednoduchá a elegantní rychlovarná konvice, která kromě své jednoduchosti přesvědčí i technickými parametry. Díky silnému... více informací »
Klarstein Garcon
Značka: Klarstein
1 699 Kč
DO OBCHODU »
Klarstein Garcon je jednoduchá a elegantní rychlovarná konvice, která kromě své jednoduchosti přesvědčí i technickými parametry. Díky silnému...

Klarstein Garcon je jednoduchá a elegantní rychlovarná konvice, která kromě své jednoduchosti přesvědčí i technickými parametry. Díky silnému výkonu až do 2000 W zařízení rychle uvede do varu vodu. Díky přesnému nastavení teploty mezi 40 °C a 100 °C můžete nastavit teplotu varu na stupeň přesně – tak máte k dispozici vždy přesnou teplotu vody. Ovládání konvice je jednoduché a intuitivní pomocí 4 spínačů na rukojeti. Jak zvláště užitečná se ukázala funkce udržení teploty, která po sevření udržuje požadovanou teplotu vody v rozmezí do 95 °C po dobu 30 minut. Odtok rychlovarné konvice Garcon ve tvaru husího krku nejen elegantně vypadá: zaručuje vždy přesnou regulaci nalévání, co je nezbytné pro požitek z kávy a čaje. Díky zakřivenému tvaru se dá voda nalít a dávkovat velmi přesně. Nejprodávanější výrobek Klarstein Garcon, rychlovarná konvice, 1 l, 2000 W, lze koupit bez obtíží tady na našem webu umístěný v kategorii rychlovarné konvice! Podívejte se na kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Klarstein pro své zákazníky nabízí top sortiment.

Unikátní a oblíbený výrobek Klarstein Garcon, rychlovarná konvice, 1 l, 2000 W, funkce udržení tepla, husí krk, ušlechtilá ocel od známého výrobce Klarstein máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě v bezva akci. Aktuálně v akci za 1 699 Kč.