Klarstein Galeras, elektrický nástěnný a vestavný krb, 1800 W, LED, 3 barvy, časovač

Funkční nástěnná dekorace trochu jiného druhu: s elektrickým krbem Klarstein Galeras obohatíte svůj domov o krásný a hřejivý nástěnný krb.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Klarstein
15 099 Kč
DO OBCHODU »
Funkční nástěnná dekorace trochu jiného druhu: s elektrickým krbem Klarstein Galeras obohatíte svůj domov o krásný a hřejivý nástěnný krb....

Funkční nástěnná dekorace trochu jiného druhu: s elektrickým krbem Klarstein Galeras obohatíte svůj domov o krásný a hřejivý nástěnný krb. Stisknutím tlačítka na praktickém dálkovém ovladači můžete nastavit různé barvy a jas plamene. Příjemnou teplotu zajišťuje integrovaný termostat, který lze nastavit v rozmezí 16-30 °C. Díky programovatelnému týdennímu časovači můžete nastavit individuální časy vytápění a nechat se přivítat příjemným teplem a inspirujícími barvami. Nástěnný a vestavný krb Galeras se díky svému jednoduchému designu skvěle hodí do každého prostředí. Exkluzivní produkt můžete nakoupit právě zde tady na webu ve známé rubrice elektrické krby! Nyní si můžete koupit nové zboží z této populární sekce ve výprodejové akci.

Tento výjimečný produkt Klarstein Galeras, elektrický nástěnný a vestavný krb, 1800 W, LED, 3 barvy, časovač značky Klarstein lze sehnat momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Nabídky již od 15 099 Kč.