Klarstein Filtr s aktivním uhlím do digestoří, 2 filtr, recirkulace

S filtrem s aktivním uhlím můžete buď vyměnit stávající filtry s aktivním uhlím, nebo přestavět v několika jednoduchých krocích svoji... více informací »
Klarstein Filtr s aktivním uhlím do digestoří
Značka: Klarstein
649 Kč
DO OBCHODU »
S filtrem s aktivním uhlím můžete buď vyměnit stávající filtry s aktivním uhlím, nebo přestavět v několika jednoduchých krocích svoji...

S filtrem s aktivním uhlím můžete buď vyměnit stávající filtry s aktivním uhlím, nebo přestavět v několika jednoduchých krocích svoji digestoř Klarstein Limelight nebo Eleonora na režim recirkulace. Je to užitečné především tehdy, pokud nemůžete vybavit svou digestoř odsávacím potrubím. Filtr s aktivním uhlím rychle a spolehlivě odstraňuje ze vzduchu nepříjemné kuchyňské pachy a zajišťuje příjemné prostředí v místnosti. Aby vykonával svou práci filtr optimálně, měl by se měnit každých čtyři až šest měsíců v závislosti na četnosti používání.Upozorňujeme: na kompletní výměnu jsou zapotřebí dva tyto filtry.

Oblíbený a kvalitní produkt Klarstein Filtr s aktivním uhlím do digestoří, 2 filtr, recirkulace s osvědčenou značkou Klarstein můžete najít tady a teď právě za super peníze! Nyní lze objednat jen za 649 Kč.